acebook

© 2024 Kõik õigused kaitstud
Kotka Tervisemaja

REIO VILIPUU TAASTUSRAVIKLIINIK

Reio Vilipuu Taastusravikliiniku eesmärk on pakkuda professionaalseid taastusraviteenuseid ja kvaliteetseid abivahendeid. Pakume onkoloogilise aktiivravi, erinevate operatsioonide, traumade või ülekoormusest tekkinud vigastuste järgset taastusravi, samuti kroonilistest haigustest põhjustatud tursete ravi. Parima operatsioonijärgse tulemuse saavutamiseks soovitame pöörduda nõustamisele juba enne operatsiooni, et taastusraviga alustamine ei hilineks (eelkõige oluline suurte operatsioonide puhul nagu eesnäärmevähi-, rinnavähi- ja günekoloogilised operatsioonid).

Rinnavähiravi läbinud naistele pakume Anita Dr. Helbig GmbH Austrias ja Saksamaal toodetud erineva kuju, raskuse ja suurusega väliseid rinnaproteese (sh Sotsiaalkindlustusameti poolse soodustusega) ning nendega ideaalselt sobituvat pesu, sportpesu ja ujumisriideid.

Bauerfeind AG ainuesindajana Eestis müüme Saksamaal toodetud meditsiinilisi abivahendeid – meditsiinilised kompressioonravisukad, tallatoed, erinevad ortoosid (sh Sotsiaalkindlustusameti poolse soodustusega). Kasutame ainsana Eestis 3D tehnoloogiat sobivaimate meditsiiniliste kompressioonravitoodete (BodyTronic 600) ja tallatugede (BodyTronic 150) väljavalimiseks.

www.taastusravikliinik.ee

+372 64 54 250
info@taastusravikliinik.ee
Kotka Tervisemaja C3 sissepääs
I korrus

TEENUSED:

Teised kliinikud ja teenused