acebook

© 2024 Kõik õigused kaitstud
Kotka Tervisemaja

Shindo rühmatreeningud

08.01.2018

Sellest aastast toimuvad Reio Vilipuu Taastusravikliinikus igal teisipäeval ja neljapäeval algusega 18.00 Shindo rühmatreeningud. Tundi juhendab Kristi Aruküla, kes on Shindo treeninguid erinevates spordiklubides ja treeningrühmades juhendanud juba alates 2009. aastast.

Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem. Shindo rühmatreeningus praktiseeritakse erinevaid venitus- ja lõdvestusharjutusi, mis on kombineeritud sügava rahuliku hingamise ja lihtsate massaažitehnikatega. Sellised võtted pakuvad kehale lõdvestust emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest ning aitavad luua tasakaalu, et tunneksime end tervete, tugevate ja hea energiatasemega. Treening on vaikne, rahulik ja endassevaatav – selline lähenemine aitab hästi maandada stressi ja saavutada iseendaga parema kontakti.

Shindo rühmatreening kestab 50 minutit, sobib kõikidele ning ei eelda varasemat kokkupuudet Shindo ega mõne muu treeningstiiliga. Riietu nii, et saaksid end vabalt liigutada ja sirutada.

Registreerimine tundi toimub telefonil 645 4250 või e-mailil treening@tursekeskus.ee. Maksumus on 10 eurot/kord või 80 eurot/10 korda (tasuda saab sularahas või pangakaardiga kohapeal).