acebook

© 2024 Kõik õigused kaitstud
Kotka Tervisemaja

Kotka Tervisemaja on valmis

05.03.2019

Käesoleva aasta alguse seisuga on Kotka Tervisemaja kõik ruumid täielikult hõivatud ja ka mõned juba varasemad olijad on oma tegevusala laiendanud.

Möödunud aasta lõpul toimusid C-maja esimese korruse kaubanduspindadel veel usinad ehitustööd, kus praeguseks on avatud lillepood, RUCK jalahooldustooteid müüv salong ja Audiomed pood-nõustamiskeskus.

Lillepood Lilledkoju pakub kohapeal võimalikult laia valikut lilli ja kimpe, kuid peamiselt tegeletakse lillede kullerteenuse pakkumisega. Eriliseks võrreldes teiste lillepoodidega teeb neid see, et lisaks tavakimpudele valmistavad nad tellimisel ka eksklusiivseid lillekimpe ja lilledest kingitusi. Lähemalt saab uurida siit.

Professionaalseid RUCK jalahooldustooteid maale toov ettevõte Foot Care Center pakub jalahoolduse spetsialistidele kõike vajalikku – kabinetisisustust, pediküüriaparaate, instrumente ning pediküüri tegemiseks vajalikku naturaalset, looduslikku kosmeetikat. Professionaalidele pakutakse tooteid ja väljaõpet – korraldatakse tootekoolitusi ja uusi jalahoolduse tehnoloogiaid tutvustavaid seminare. Tooteinformatsiooni kõrval saab abistavaid nõuandeid ka igapäevaseks tööks. Toote- ja teenusevalikuga saab lähemalt tutvuda kodulehel.

C- maja teisel korrusel asuv Audiomed Kuulmiskekus on saanud laienduse esimesel korrusel avatud poe näol. Tänu poele on kõigil inimestel parem võimalus saada täpset teavet uute kuuldeaparaatide kohta, soetada aparaatide tarvikuid, varuosasid ja hooldusvahendeid. Kõige huvitavam on aga võimalus kuulata reaalajas erinevate kuuldeaparaatide töövõimekust – millist helikvaliteeti pakuvad ja kuidas helitugevust reguleerides maailmataju muutub. Rohkem infot leiab siit.