acebook

© 2024 Kõik õigused kaitstud
Kotka Tervisemaja

Kotka Tervisemaja avab laienduse

14.11.2017

Aasta algusest tegutsev Baltikumi kaasaegseim erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja avab 16. novembril täiendava korpuse, kuhu asuvad Marienthali Kliinik, Fysiomedica, Babysport, Astra Team Clinic, Finest Plastikakirurgia, Audiomed, Kotka Silmakabinet ja mõned kaubanduspinnad – Lens Optika prillipood, ilusalong, kingsepp, lillepood ning piirkonna ainuke Selver.

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin sõnas, et kui kevadel avati Kotka Tervisemaja A- ja B-maja, kuhu koondusid perearstid, naistearst, hambaarstid, nahaarstid, Kotka Erahaigla koos palatikorpusega, Mammograaf diagnostikakeskus ja Jalaravi Kliinik, siis huvi erameditsiini kompleksi vastu oli nii suur, et esialgset majaplaani tuli avardada ning Kotka Tervisemaja veelgi laiendada.

Kotka Tervisemaja eesmärk on koondada ühte keskusesse erinevaid meditsiiniteenuste  pakkujaid, et üheskoos panustada kvaliteetsele ennetus- ja ravitööle. “Kotka Tervisemaja uue korpuse avamisega oleme pööranud tähelepanu nii vaimse kui füüsilise tervise ravimiseks vajalike kompetentside saavutamisele, et patsiendid saaksid ühest majast parimat võimalikku eriarstiabi nii füüsiliste kui hingeprobleemide korral,” sõnas Niin, kelle sõnul pole lähiregioonis teist nii kaasaegsete uuringu- ja ravivõimalustega erameditsiinikeskust, kus kliinikud ka tihedalt koostööd teeksid.

Lisaks avatakse Kotka Tervisemaja uues korpuses piirkonna esimene Selver, mis pakub igapäevaseid toidu- ja esmatarbekaupu eelkõige lähipiirkonna elanikele ning tervisemaja töötajatele ja külastajatele.

“Kristiine on perspektiivikas ja kiirelt arenev piirkond, kuhu Selverit on pikalt oodatud, seega peaks uue Selveri avamine kohalikke inimesi kindlasti rõõmustama,” sõnas Selveri juht Kristi Lomp. “Loodame kiiresti võita selle piirkonna elanike poolehoiu ning saada kohalike inimeste esimeseks toidupoe valikuks. Sortimendi koostamisel oleme lähtunud nii kohaliku elaniku kui tervisekeskuse töötajate ootustest,” rääkis Lomp.

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin lisas, et Selveri lisandumine Kotka Tervisemajja annab ühelt poolt juurde väärtust tervisemaja töökeskkonnale, sest nii töötajatele kui ka patsientidele on lihtsamini hea toidu- ja esmatarbekaup kättesaadav, teisalt lisab Selver väärtust ümbruskonnale, sest sarnane kompaktne hea kaubavalikuga ostukoht veel lähikonnas puudub. 

Kotka Tervisemaja on Eesti kaasaegseim erameditsiinikeskus ja ühtlasi ainuke tervisekeskus, kus on ühendatud perearstikeskus, eriarstid, mitme operatsioonitoa ja palatikorpusega erahaigla ning täisfunktsionaalne diagnostikakeskus koos erinevate ultraheli-, röntgeni- ja MRT-uuringute aparatuuriga.

Kotka Tervisemaja koosneb kolmest osast: A- ja B-maja pindala on kokku 4000 m2, C-maja on ca 3500 m2 suurune ning avatakse 16. novembril. Kotka Tervisemaja asub Kristiine linnaosas, Kotka tn 12.