acebook

© 2024 Kõik õigused kaitstud
Kotka Tervisemaja

Avati Baltikumi kaasaegseim erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja

06.05.2017

Reede õhtul avati Tallinnas, Kotka 12 aadressil pidulikult Baltikumi kaasaegseim erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja.

Kotka Tervisemaja on Eesti kaasaegseim erameditsiinikeskus ja ühtlasi ainuke tervisekeskus, kus on ühendatud perearstikeskus, eriarstid, 3 operatsioonitoaga erahaigla koos palatikorpusega ning täisfunktsionaalne diagnostikakeskus.

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin selgitas, et Kotka Tervisemaja eesmärk on koondada kokku erinevad erameditsiini pakkujad, kes üheskoos saaksid panustada kvaliteetsele ennetus- ja ravitööle. “Oleme tähelepanu pööranud nii kliinikute üldisele töökeskkonnale kui samal ajal ka sellele, et saaksime igas kliinikus teha kvaliteetset ennetus- ja ravitööd – et patsiendid saaksid kokkuvõttes parimat võimalikku eriarstiabi,” sõnas Niin, kelle hinnangul pole lähiregioonis teist nii kaasaegsete uuringu- ja ravivõimalustega erameditsiinikeskust, kus kliinikud ka omavahel tihedalt koostööd teeksid.

Kotka Tervisemajja on koondunud näiteks Eesti juhtiv nahakliinik – Niine Nahakliinik, Mammograaf Radioloogiakliinik, Eesti ettevõtlusauhindade Aasta Uuendaja tiitli nominent Sakala Hambaravi, dr Kullamaa Plastikakirurgiakliinik ja Kotka Erahaigla ning ka Rosenthali perearstid koos günekoloog Reet Laasiku, Benu Apteegi ja Jalaravi Kliinikuga.

Kotka Tervisemaja koosneb kahest osast: A- ja B-maja on kokku 4000 m2 suurune. Ehitatav C-maja on ca 3500 m2 suurune ning valmib 2017. aasta III. kvartalis. Lisaks erinevatele kliinikutele hakkab Kotka Tervisemaja C-majas asuma ka Selveri kauplus, mis avatakse 2017. aasta IV. kvartalis.

Artikli allikas:
http://tervis.goodnews.ee/galerii-avati-baltikumi-kaasaegseim-erameditsiinikeskus-kotka-tervisemaja/