Fysiomedica

Uus personaaltreeningu võimalus

Fysiomedica’s saab nüüd personaaltreeninguteks kasutada unikaalset LPG Huber Motion Lab treeningseadet, mis on disainitud keha võimekuse arendamiseks nii üldise sooritusvõime parandamiseks kui ka taastusraviks.

Treeningseadmesse on programmeeritud üle 400 kogu keha harjutuse, millest valitakse välja ja koostatakse personaalselt kõige sobivam treeningprogramm. Harjutused aitavad parandada:

  • lihastugevust ja painduvust – nii süva- kui pindmiste lihaste tugevdamiseks
  • tasakaalu ja koordinatsiooni – sobib nii tervele kui ka näiteks Parkinsoni tõve või Sclerosis multiplexiga haigetele
  • rühti – esmalt tuvastatakse seadmega rühihäired ning seejärel koostatakse treeningprogramm vastavate lihasgruppide tugevdamiseks ja selgroo liikuvuse parandamiseks
  • figuuri – vähendada ülekaalu koos reite, tuharate ja kõhu piirkonna lihaste treenimisega

Treeningseade sobib ideaalselt seljavalude raviks (füsioteraapiaks), olgu siis valude põhjuseks istuv töö, halb kehahoiak, liigne kaal või muu. Alaseljavalu on esimesel kohal töövõimetuse põhjustest ning teisel kohal arsti külastamise põhjustest!

Treening ei põhjusta liigset koormust liigestele ning aitab kaasa organismi üldise toonuse parandamisele, sealhulgas väsimuse, unetuse ja meeleoluhäirete vähendamisele.
 
Personaaltreeningu soovi korral võta ühendust Fysiomedica spetsialistidega info@fysiomedica.ee või telefonil 58844868. Infot leiab ka meie kodulehelt http://fysiomedica.ee/.

Author