• en
  • fi
  • ru

acebook

© 2018 Kõik õigused kaitstud
Kotka Tervisemaja

KOTKA TERVISEMAJA KOOLITUSED

Kotka Tervisemajas toimuvad tervishoiutöötajatele, „kolleegilt kolleegile“ korraldatud koolitused, mil kogunetakse Marienthali Kliiniku koolituskeskusesse Ergas Meel ja kuulatakse ühe Tervisemajas tegutseva kliiniku ettekannet valitud teemal. Ühtlasi jagame infot kliinikutes toimuvate koolituste kohta. Oodatud on kolleegid ka teistest tervishoiuasutustest!

Järgmised teadaolevad koolitused:

8. mail – 16.00-17.30 Marienthali Kliiniku koolituskeskuses Audiomed Kuulmiskeskuse loeng “Kuulmisuuringud ja kuuldeaparaadid”. Käsitletavad teemad *Kuulmise anatoomia *Kuulamislanguse põhjused ja diagnostika *Erinevad kuuldeaparaadid. Koolitus on tasuta ja ette registreerumine pole vajalik.

16. mail – 14.00-16.00 Lastekeskuses Babysport imikute ja väikelaste esmaabi lühikoolitus, koostöös Tallinna Kiirabiga. Koolitus on tasuline, lähem info ja registreerimine telefonil 664 8947 või aadressil tallinn@babysport.ee.

31. mail – 10.00-17.00 Marienthali Kliinikus koolituse “Lapse arengu toetamine kõne arendamise seisukohalt” I moodul “Kõne ja loovteraapiad”. Koolitajateks Ingrid Veskiväli (logopeed), Käty Saluveer (tegevusterapeut), Getter Kähr (sotsiaaltöötaja), Alissa Ivanova (loovterapeut). Koolitus on tasuline, info ja registreerimine aadressil info@marienthalikliinik.ee. Lähem info veebilehel https://marienthalikliinik.ee/koolituse-teade/

1. juunil – 10.00-17.00 Marienthali Kliinikus koolituse “Lapse arengu toetamine kõne arendamise seisukohalt” II moodul “Arengu toetamine psühholoogilisest ja füsioterapeutilisest vaatenurgast”. Koolitajad Inga Karton (kliiniline psühholoog), Kaidi Kõiv (psühholoog), Imbi Mihhailov (pereterapeut), Aljona Säilev (füsioterapeut). Koolitus on tasuline, info ja registreerimine aadressil info@marienthalikliinik.ee. Vt ka https://marienthalikliinik.ee/koolituse-teade/