KOTKA TERVISEMAJA KOOLITUSED

Kotka Tervisemajas toimuvad tervishoiutöötajatele, „kolleegilt kolleegile“ korraldatud koolitused. Vähemalt kord kuus kogunetakse Marienthali Kliiniku koolituskeskusesse Ergas Meel, et kuulata ühe Tervisemajas tegutseva kliiniku ettekannet valitud teemal. Ühtlasi jagame infot kliinikutes toimuvate koolituste kohta. Oodatud on kolleegid ka teistest tervishoiuasutustest!


Järgmised teadaolevad koolitused:


22. veebruaril – 15.00-18.00 Marienthali Kliiniku teaduslik-praktiline seminar „Ajustimulatsioonil põhinevad psüühikahäirete ravi meetodid“. Lektoriks on psühhiaater dr Margus Lõokene ning käsitletavad teemad *Ajustimulatsiooni teaduslik taust ja toimemehhanism *Erinevad meetodid ja nende näidustused *Transkraniaalsest alalisvoolu stimulatsioonist (tDCS) lähemalt koos aparaadi tutvumisega. Kõik huvilised on oodatud, aga palume osalemise soovist e-kirjaga teada anda info@mppk.ee!


28. veebruaril – koolituspäev 25.05.2018 jõustuva Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse (määrus (EU) 2016/679) teemal. Koolitus tutvustab ettevõtete juhtidele määruse ja Justiitsministeeriumi rakendusaktide sisu organisatsioonide äriprotsessidele ning määrusega vastavuseni jõudmise õigeid metoodikaid. Koolitus on tasuline, huvilistel palume võtta ühendust info@tervisemaja.ee.


5. märtsil – 15.30-17.00 Astra Team Clinic’u koolitus „Pea- ja seljavalud“. Loengupidajaks on neuroloog dr Katrin Gross-Paju ning käsitlemisel pea- ja seljavalude võimalikud põhjused ja nende kaasaegne ravi. Koolitus toimub koolituskeskuses, on tasuta ning osalemiseks kõigile huvilistele!


16. märtsil – 14.00-15.30 Synlabi koolitus Niine Nahakliinikus „Küüneseene proovimaterjali võtmise õpituba“. Koolitajateks laborispetsialistid Helle Järv ja Jelena Hololejenko. Tegemist on ainult majasisese koolitusega.


28. märtsil – Kotka Erahaiglas koolituspäev „Kriitiliste situatsioonide praktiline käsitlus“. Tegemist on ainult majasisese koolitusega.


 

  • Text Hover